Пластикова банка "Гарна Пляшка"

Наша фірма є виробником Пластикових (ПЕТ) банок під замовлення.

Висока швидкість виготовлення допоможуть забезпечити упаковкою для ваших продуктів.

ПЕТ банки на сьогоднішній день використовується повсюдно: від продуктів харчування (БАДи, такі як: вітамінно-мінеральні комплекси, порошки для спортивного харчування, сухі суміші, цукерки) до побутової хімії та ін.

Деякі продукти вимагають герметичності при зберіганні, тому в кришку часто необхідно вкладиш, що не дає повітрі потрапити всередину банки або продукту – назовні. За наявності індукційного зварювача, використовуються вкладиші, що запаюються. Вони забезпечують контроль першого розтину та герметизують продукт до першого розтину. Для зберігання можна використовувати спінений вкладиш.

Переваги експлуатації ПЕТ банок

Пластик упевнено витісняє аналогічні вироби з інших матеріалів. Така тенденція зрозуміла, враховуючи масу переваги банок із пластику:

  • Пластикові ємності міцніші за скляні аналоги, менш вимогливі до умов перевезення, під час вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Банка з широким горлом і кришкою, що загвинчується, надійно захищає вміст від зовнішнього впливу — попадання вологи, запахів і різних сторонніх речовин.
  • ПЕТ Банки та інша тара із пластику значно легша за інші матеріали. Низька вага знижує витрати на транспортування та полегшує тяжкість ручної поклажі, наприклад, сумки з покупками
  • Вся тара з поліетилентерефталату (ПЕТ) піддається переробці та екологічно чисті. Після використання, пляшки та банки ПЕТ можна і потрібно здавати до спеціалізованих пунктів прийому, або викидати в окремі урни.
  • Всі ємності, виготовлені з цього матеріалу, можуть використовуватися для безпечного тривалого зберігання харчових продуктів.
  • Незважаючи на низьку ціну, банки з поліетилентерефталату виглядають естетично та акуратно. Ємності з широким горлом та прозорими стінками дозволяють добре розглянути вміст.
  • ПЕТ Банки з поліетилентерефталату коштують недорого порівняно зі склом. Для багатьох виробництв зниження витрат на придбання тари має важливе значення. Крім цього, товар можна купити як оптом, так і роздріб, що вигідно для різних груп покупців.

Банки із пластику — вигідна купівля за багатьма показниками. А можливість віддаленого вибору та придбання недорого через інтернет, заощаджує не лише гроші, а й час.

Придбати ПЕТ банки в Україні за низькою ціною можливо за телефоном або через корзину на сайті.

Переглянути весь ассортимент ПЕТ банок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *