HSPET-180D-24 ТПА для лиття ПЕТ

ПЕТ (поліетилентерефталат) являє собою термопласт, найпоширеніший представник класу поліестерів, відомий під різними фірмовими назвами.

Це міцний, твердий та легкий матеріал. Фізичні властивості ПЕТ роблять його ідеальним для використання у різних галузях.

Вихідним матеріалом для ПЕТ-пляшок є заготовки, схожі на колбочки, які називаються преформи (від попередньої форми).

Преформи виготовляються методом пресформування з гранульованого полімеру – поліетилентерефталату. Колір та міцність майбутньої пляшки закладається ще на стадії виготовлення преформ із гранул.

Поліетилентерефталат, більш відомий як ПЕТ, – це пластик на основі смол, одержуваних шляхом складного хімічного процесу з нафти та газового конденсату. Сировиною для виробництва поліетилентерефталату є параксилол, поліетилен, моноетиленгліколь, метанол та терефталієва кислота.

Велике значення надається мінімальному вмісту вологи в ПЕТ-грануляті, що йде виготовлення ПЕТ-преформ. Цей фактор безпосередньо пов’язаний з якістю майбутньої продукції.
Преформа пляшки

Процес виготовлення пластикових пляшок називається видуванням.
Для того, щоб із преформ можна було видути пляшку, її розігрівають у печі розігріву преформ. Гаряча преформа стає пластичною (м’якою). Важливо те, що від якості розігріву преформ в основному залежить від видуву пляшки.

Розігріті преформи поміщають у напівавтомат видування, де їх стисненим повітрям видуваються готові пляшки. Для кожного виду ПЕТ-пляшки підбирається оптимальна вага преформи. Форма пляшки визначається штамп-матрицею, яка називається прес-формою. Для видування різних пляшок потрібні різні прес-форми. Прес-форма виготовляється за ескізом намальованої пляшки або за кресленням.

Устаткування для виробництва ПЕТ-тари потребує постійного водяного охолодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *